Järvileasing Oy

Piispankatu 36, 06100 Porvoo
0207 290 200
asiakaspalvelu@jarvileasing.fi
Arkisin klo 08:00 – 16:00

 

Huoltojen laskutusluvat:

Laskutuslupa tulee pyytää aina ennen huoltotöitä. Emme hyväksy laskuja ilman hyväksyttyä laskutuslupaa.

Korjaamot saavat laskutusluvat kirjallisesti sähköpostiosoitteen laskutusluvat@jarvileasing.fi kautta. Huomioittehan että emme myönnä laskutuslupia puhelimitse.

Laskutuslupaa haettaessa ilmoita seuraavat asiat:

 Mikäli sinulla on kysyttävää luvan anomisesta tai itse korjaus/huoltotoimenpiteestä ole yhteydessä 0207 290 209

Asiakaspalvelu

Sandra Neva
Sandra Neva

Asiakaspalvelu

0207 290 200

asiakaspalvelu@jarvileasing.fi

Tiina Sammalinen
Tiina Sammalinen

Asiakaspalvelu

0207 290 200

asiakaspalvelu@jarvileasing.fi

Kaluston hallinta/ huollot ja korjaukset

Timo Laakso
Timo Laakso

Määräaikaishuollot, korjaukset, rengasasiat, muut ajoneuvojen tekniset kysymykset.

0207 290 202

timo.laakso@jarvileasing.fi

Lauri Kohonen
Lauri Kohonen

Kaluston hallinta, sopimusmuutokset

0207 303 212

lauri.kohonen@jarvileasing.fi

Jari Lagström
Jari Lagström

Kaluston hallinta

040 679 6975

jari.lagstrom@jarvileasing.fi

Myynti

Mikko Hyvärinen
Mikko Hyvärinen

Myyntitiimin esimies
Myynti Pohjois-Suomi, Kainuu ja Pohjois-Pohjanmaa

040 199 0999

mikko.hyvarinen@jarvileasing.fi

Joni Pakanen
Joni Pakanen

Aluepäällikkö
Myynti Pohjois-Suomi, Kainuu ja Pohjois-Pohjanmaa

040 661 6453

joni.pakanen@jarvileasing.fi

Jukka Kumpulainen
Jukka Kumpulainen

Aluepäällikkö
Myynti Länsi-Suomi, Pohjanmaan alue

040 187 7516

jukka.kumpulainen@jarvileasing.fi

Antti Sirvio
Antti Sirvio

Aluepäällikkö
Myynti Keski- ja Itä-Suomi, Pohjois-Savon alue

040 726 9325

antti.sirvio@jarvileasing.fi

Timo Vesanka
Timo Vesanka

Aluepäällikkö
Myynti Keski-Suomi, Etelä-Savon alue

0400 655 505

timo.vesanka@jarvileasing.fi

Jussi Spaak
Jussi Spaak

Aluepäällikkö
Myynti Itä-Suomi, Pohjois-Karjalan alue

040 801 0364

jussi.spaak@jarvileasing.fi

Timo Keskinen
Timo Keskinen

Myyntitiimin esimies
Myynti Länsi-Suomi, Pirkanmaan alue

040 821 1085

timo.keskinen@jarvileasing.fi

Kirsi Ala-Paavola
Kirsi Ala-Paavola

Aluepäällikkö
Myynti Länsi-Suomi, Pirkanmaan alue

040 072 0036

kirsi.ala-paavola@jarvileasing.fi

Johanna Eskola
Johanna Eskola

Aluepäällikkö
Myynti Länsi-Suomi, Varsinais-Suomen alue

040 702 0752

johanna.eskola@jarvileasing.fi

Jaana Reimari
Jaana Reimari

Aluepäällikkö
Myynti Länsi-Suomi, Varsinais-Suomen alue

040 643 3132

jaana.reimari@jarvileasing.fi

Ossi Tuominen
Ossi Tuominen

Aluepäällikkö
Myynti Etelä-Suomi, Päijät- ja Kanta Hämeen alue

040 671 1659

ossi.tuominen@jarvileasing.fi

Minna Pärssinen
Minna Pärssinen

Aluepäällikkö
Myynti Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

050 540 7979

minna.parssinen@jarvileasing.fi

Terhi Weckman
Terhi Weckman

Aluepäällikkö
Myynti Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

040 775 5702

terhi.weckman@jarvileasing.fi

Mikko Enroth
Mikko Enroth

Aluepäällikkö
Myynti Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

050 468 1019

mikko.enroth@jarvileasing.fi

Mika Lehikoinen
Mika Lehikoinen

Aluepäällikkö
Myynti Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

0400 916 718

mika.lehikoinen@jarvileasing.fi

Talous

Riikka Laaksonen
Riikka Laaksonen

Talous ja laskutus

0207 290 200

asiakaspalvelu@jarvileasing.fi

Toni Lehikoinen
Toni Lehikoinen

Talous ja laskutus

0207 290 200

asiakaspalvelu@jarvileasing.fi

Hallinto / Johto

Petri Järvi
Petri Järvi

Toimitusjohtaja

0207 340 421

petri.jarvi@jarvileasing.fi

Pasi Järvi
Pasi Järvi

Liiketoimintajohtaja

0207 340 420

pasi.jarvi@jarvileasing.fi

Perttu Purhonen
Perttu Purhonen

Talousjohtaja

040 574 9071

perttu.purhonen@jarvileasing.fi

Vesa Eskonheimo
Vesa Eskonheimo

Myyntijohtaja

050 423 8435

vesa.eskonheimo@jarvileasing.fi

Mika Peltoniemi
Mika Peltoniemi

Kehityspäällikkö

0400 150 020

mika.peltoniemi@jarvileasing.fi

Sarita Meriö
Sarita Meriö

Viestintä- ja markkinointipäällikkö

040 674 0137

sarita.merio@jarvileasing.fi

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003727542678
Välittäjän tunnus (Opus Capita Solutions Oy): E204503

Y-tunnus: 2754267-8

Sähköpostilaskutus
Sähköpostilaskuosoite: jarvileasing.FI.P.117969-6@docinbound.com
Huom! Vain pdf-laskut. Viestiä lähetettäessä viestikenttä jätettävä tyhjäksi. 

Paperiset laskut
Järvileasing Oy
PL 45165
00063 LASKUNET