Asiakaspalvelu

Sandra Neva
Sandra Neva

Asiakaspalvelu ja laskutus

0207 290 200

sandra.neva@jarvileasing.fi

Tanja Oksanen
Tanja Oksanen

Asiakaspalvelu ja laskutus

0207 290 200

tanja.oksanen@jarvileasing.fi

Riikka Laaksonen
Riikka Laaksonen

Asiakaspalvelu ja laskutus

0207 290 200

riikka.laaksonen@jarvileasing.fi

Myynti

Janne Juppala
Janne Juppala

Myyntijohtaja

050 466 8777

janne.juppala@jarvileasing.fi

Vesa Eskonheimo
Vesa Eskonheimo

Johtaja kone- ja laiterahoitus

050 423 8435

vesa.eskonheimo@jarvileasing.fi

Mikko Hyvärinen
Mikko Hyvärinen

Aluepäällikkö
Pohjois-Suomi, Kainuu

0207 290 204

mikko.hyvarinen@jarvileasing.fi

Joni Pakanen
Joni Pakanen

Aluepäällikkö
Pohjois-Suomi, Kainuu

0207 303 451

joni.pakanen@jarvileasing.fi

Terhi Weckman
Terhi Weckman

Aluepäällikkö
Länsi-Suomi, Pohjanmaan alue

0207 303 210

terhi.weckman@jarvileasing.fi

Timo Keskinen
Timo Keskinen

Aluepäällikkö
Länsi-Suomi, Pirkanmaan alue

0207 303 217

timo.keskinen@jarvileasing.fi

Antti Sirvio
Antti Sirvio

Aluepäällikkö
Keski- ja Itä-Suomi, Pohjois-Savon alue

0207 303 213

antti.sirvio@jarvileasing.fi

Timo Vesanka
Timo Vesanka

Aluepäällikkö
Keski-Suomi, Etelä-Savon alue

0207 303 218

timo.vesanka@jarvileasing.fi

Ossi Tuominen
Ossi Tuominen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Päijät- ja Kanta Hämeen alue

0207 303 454

ossi.tuominen@jarvileasing.fi

Tapani Liljavirta
Tapani Liljavirta

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Varsinais-Suomen alue

0207 303 455

tapani.liljavirta@jarvileasing.fi

Ilkka Minkkinen
Ilkka Minkkinen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

0207 290 205

ilkka.minkkinen@jarvileasing.fi

Matti Nuutinen
Matti Nuutinen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

0207 290 203

matti.nuutinen@jarvileasing.fi

Minna Pärssinen
Minna Pärssinen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Uudenmaan alue

0207 290 207

minna.parssinen@jarvileasing.fi

Reima Tarkkonen
Reima Tarkkonen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi, Uusimaa ja Kymenlaakson alue

0207 303 214

reima.tarkkonen@jarvileasing.fi

Hallinto / Johto

Markku Peltoniemi
Markku Peltoniemi

Toimitusjohtaja

0207 290 201

markku.peltoniemi@jarvileasing.fi

Janne Juppala
Janne Juppala

Myyntijohtaja

050 466 8777

janne.juppala@jarvileasing.fi

Vesa Eskonheimo
Vesa Eskonheimo

Johtaja kone- ja laiterahoitus

050 423 8435

vesa.eskonheimo@jarvileasing.fi

Mika Peltoniemi
Mika Peltoniemi

Kehityspäällikkö

0400 150020

mika.peltoniemi@jarvileasing.fi

Maarit Tauriainen
Maarit Tauriainen

Talouspäällikkö

0207 341 084

maarit.tauriainen@jarvileasing.fi

Petri Järvi
Petri Järvi

Hallinto

0207 340 421

petri.jarvi@jarvileasing.fi

Pasi Järvi
Pasi Järvi

Hallinto

0207 340 420

pasi.jarvi@jarvileasing.fi

Järvileasing Oy

Loviisantie 10, 06150 Porvoo
0207 290 200
asiakaspalvelu@jarvileasing.fi
Arkisin klo 08:00 – 16:00
Y-tunnus: 2754267-8

Laskutusluvat: 0207 290 209 / laskutusluvat@jarvileasing.fi

Autotalo Järvi huolto
0207 341 080

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003727542678
Välittäjän tunnus (Talenom): E204503

Sähköpostilaskutus
Sähköpostilaskuosoite: jarvileasing.FI.P.117969-6@docinbound.com
Huom! Viestiä lähetettäessä viestikenttä jätettävä tyhjäksi.

Paperiset laskut
Järvileasing Oy
PL 45165
00063 LASKUNET